Technologická řešení včetně 5-osého a víceúčelového obrábění, soustružení, frézování, CNC řízení a automatizace

Yamazaki Mazak má 11 stávajících výrobních závodů, s 6ti v Japonsku, stejně jako výrobní operace ve Spojených státech, Velké Británii, Singapuru a Číně. Produkty zahrnují multi-tasking stroje, pružné výrobní systému (PVS), CAD/CAM produkty a softwary. Celosvětová síť 81 technologických center a technických center poskytuje zákaznickou podporu na místní úrovni.


Místo EXPOZICE:

Zděbradská 96, Jažlovice – Říčany (Technology Center Czech Republic)


Prezentace ve dnech:

Nové datum bude doplněno. Možnost sjednání individuální schůzky a prezentace v sídle společnosti.

Časový blok:

10 – 15 hod.


EXPONÁTY:

VARIAXIS C-600

Vysoce přesné, simultánní 5ti osé obráběcí centrum nabízející maximální hodnotu a snadnou obsluhu. Vysoce konfigurovatelné s širokou nabídkou volitelného vybavení a flexibilními automatizačními řešeními, včetně 2 paletového výměníku, umožňující mimořádnou produktivitu.


Mazarol Smooth Ai – NOVINKA poprvé v ČR !

Nový řídící systém Smooth Ai poprvé v ČR. Nová generace řídícího systému Smooth Ai s programováním z modelu – nová funkce SOLID MAZATROL ( vizualizace obrábění). Solid MAZATROL používá data 3D CAD Modelů AI, vylepšený výběr obráběcího procesu pro automatické programování dílů v MAZATROL CAD.


CV5-500

Plynulé vertikální 5ti osé obráběcí centrum Je speciálně vyvinuté pro uživatele strojů s omezeným podlahovým prostorem. Navrženo pro vysokou rychlost, vysoce přesné obrábění a snadnou obsluhu. CV5-500 definuje nový standard pro 5osé obrábění nabízející mimořádnou hodnotu.


KONTAKTY:

Yamazaki Mazak Central Europe, s.r.o. /Technology Center Czech Republic, Zděbradská 96, 25101 Říčany Jažlovice

https://www.mazakeu.cz/

Ivana Geistová Tel: +420 226 211 131

Email: igeistova@mazak-ce.cz