Brněnský MSV 2020 byl zrušen a my jsme Vám chtěli představit tolik novinek a technologických inovací – proto vznikl společný projekt Strojírenský MINI Veletrh. Z důvodu aktuální situace s Covid 19 se realizace projektu odkládá.

Strojírenský MINI Veletrh je příležitost pro Vás, jak časově velice efektivně navštívit v jedné lokalitě široké portfolio firem, které jsou připravené představit Vám své inovační řešení a produktové novinky, prakticky otestovat vzorky a individuálně se Vám věnovat.

Místo expozic je ve většině případů sídlo vystavující společnosti, případně dochází ke sdílení prezentačních prostor. Čas na cestách bude minimalizován – cesta mezi jednotlivými expozicemi firem nezabere více než 30/45 min.

Projekt Strojírenský MINI Veletrh nerušíme – ZREALIZUJEME jej později, až se situace ohledně Covid 19 uklidní.

CLOOS PRAHA, spol. – Svařovací robotické systémy a linky, svařovací zdroje

KEMPER spol. s r.o. – Odsávací a filtrační technika pro svařování a broušení

TRUMPF Praha, spol. s r.o. – Technologie na zpracování plechu a laserové aplikace

Pilz Czech s.r.o. – Automatizujeme bezpečně!

Yamazaki Mazak Central Europe s.r.o. – Technologická řešení obrábění, soustružení, frézování, CNC řízení a automatizace

Jungheinrich (ČR) s.r.o. – Manipulační technika, logistické systémy, automatizace

Hexagon Metrology s.r.o. – Průmyslové 3D měření

201 consulting s.r.o. – Komplexní dotační poradenství se specializací strojírenství

Cromar s.r.o. – Management třískového hospodářství, vysokotlaké chlazení a filtrace

Prezentace v jednotlivých firmách bude probíhat v několika časových blocích tak, aby byl prostor pro samotnou prezentaci, praktické ukázky i řešení individuálních požadavků. Prozatím ON-LINE prezentace partnerů projektu, které získáte proklikem jejich loga. Získáte informace o vystavovaných exponátech, ale i užitečné odkazy.

Registrace na akci bude spuštěna při vyhlášení nového konkrétního termínu. Nyní máte ovšem možnost sjednat si individuální schůzku ve společnosti nebo požádat o zasílání aktuálních obchodních zpráv. Nezmeškáte tak podstatné novinky. Vyplňte, prosím, REGISTRACI.

Těšíme se na realizaci projektu Strojírenského MINI Veletrhu a věříme, že po účasti na něm bude technologické řešení Vaší výroby mít ucelenou koncepci.