Manipulační technika, logistické systémy, automatizace

Jungheinrich je již více než 65 let synonymem pro inovativní manipulační techniku a logistické systémy. Poskytujeme kompletní vybavení od paletového vozíku po komplexní plně automatické systémy včetně vlastního software a servisu. V České republice působíme od roku 1992 a jsme dlouhodobě jedničkou na trhu v počtu prodaných vozíků. Disponujeme také rozsáhlou servisní sítí více než 170 techniků, díky čemuž zvládneme poskytovat prvotřídní služby kdekoliv.


Místo EXPOZICE:

Modletice 101, Říčany


Prezentace ve dnech:

Nové datum bude doplněno. Možnost sjednání individuální schůzky a prezentace v sídle společnosti.


EXPONÁTY:

Automatický tahač Jungheinrich EZS 350a

Živá ukázka tahače určeného pro zásobování výrobních linek. Elektrický tahač EZS 350a je naváděn pomocí laserové navigace a díky bezpečnostním systémům se může pohybovat i ve stísněných prostorech spolu s běžnou manipulační technikou i lidmi.

EZS350a

Ostatní vozíky AGV a automatické skladové systémy ASRS

Prezentace automatických vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků a případových studií z realizací v České republice i zahraničí. Prezentace plně automatických skladových systémů ASRS.


Vertikální výtahové zakladače – Jungheinrich LRK / PRK

Prezentace systémů pro vysokohustotní skladování drobných dílů. Vertikální výtahové zakladače a páternostery jsou schopny ušetřit až 80% plochy nutné ke skladování oproti klasickým policovým regálům.

LRK

KONTAKTY:

Jungheinrich (ČR) s.r.o., Modletice 101, 25101 Říčany

https://www.jungheinrich.cz

Martin Koudelka Tel: +420 313 333 190

Email: martin.koudelka@jungheinrich.cz