Průmyslové 3D měření

Hexagon Manufacturing Intelligence je předním světovým výrobcem a dodavatelem 3D měřících zařízení a řešení pro zpracování naměřených dat. Poskytuje průmyslové měřící systémy pro všechny oblasti a společnosti, ve kterých je zapotřebí měření rozměrů a tvarů výrobků a ve kterých se zároveň s naměřenými daty dále pracuje. Tato řešení nachází uplatnění v celé řadě oblastí: automobilový a letecký průmysl, dopravní a zemědělská technika, energetika,elektronika, medicínské technologie, těžký průmysl, obrábění a mnoho dalších.


Místo EXPOZICE:

Litvínovská 609, 19000 Praha 9


Prezentace:

Nové datum bude doplněno. Možnost sjednání individuální schůzky a prezentace v sídle společnosti.


EXPONÁTY:

Leica Absolute Trackery

Systémy představující dlouhodobý standard v průmyslové metrologii s měřícím rozsahem až 320m. Jsou určené pro kontaktní a i bezkontaktní inspekci velkoobjemových dílů (svařenců, obráběných dílů, dopravních prostředků aj.) a zajišťují ultrapřesné a mimořádně rychlé měření. Díky odolné konstrukci je lze použít i ve velmi náročných podmínkách. Měření s laser trackery se dá rovněž automatizovat využitím průmyslových robotů.


Měřící ramena Absolute Arm

Nová generace přenosných měřících ramen pro vysokou produktivitu měření středně velkých dílů poskytují výraznou flexibilitu a měřící rozsah až 4,5m. Jsou určená pro dotykové měření i skenování. Široké portfolio skenerů umožňuje skenovat každý díl maximálně efektivně. Skener RS6 si díky technologii SHINE poradí s libovolným povrchem, zatímco RS-SQUARED naskenuje velkoobjemové díly v rekordním čase.


Skenery se strukturovaným světlem AICON

Skenery AICON s měřícím rozsahem až 1,5 m diagonálně jsou založeny na technologii proužkové projekce. Poskytují nejvyšší kvalitu skenovaných dat a možnost vyhodnocení těch nejmenších detailů. Měření lze automatizovat využitím otočných stolů nebo umístěním skeneru na robot. V nabídce jsou rovněž kompletní automatizované skenovací buňky na klíč.


Souřadnicový měřící stroj (SMS) Global S s kamerou EYE-D

EYE-D v kombinaci se SMS Global přináší autonomní fungování systémů a transformaci pracovních postupů. EYE-D automaticky identifikuje díl, provede vyrovnání a spustí měřící program. Operátor tak nemusí provádět ruční vyrovnání ani volbu měřícího programu. Tato technologie výrazně zjednodušuje provoz SMS a napomáhá autonomní budoucnosti.


Souřadnicový měřící stroj TIGO SF

Dílenský souřadnicový měřící stroj pro měření v rozsahu teplot až 15-40 C s možností automatizace měření a integrace do výrobní linky. Představuje ideální řešení pro měření širokého spektra malých a středních dílů ze všech průmyslových oborů. Zajišťuje vysoce přesné měření i v těch nejnáročnějších podmínkách.


Měření v obráběcích strojích

Kompletní nabídka sond a příslušenství pro měření dílů v obráběcích centrech. Naše výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, nejvyšší přesností a spolehlivostí. Naše portfolio zahrnuje produkty, jako jsou radiové a infračervené dotekové sondy, teplotní a ultrazvukové dotekové sondy pro měření tloušťky materiálu, mechanické a laserové systémy pro kontrolu a nastavení nástrojů nebo laserové skenery umístěné přímo v obráběcích strojích.


KONTAKTY:

Hexagon Metrology s.r.o., Litvínovská 609/3, 19000 Praha 9

https://www.hexagonmi.com/cs-CZ

Jana Tvarohová Tel: 272 680 830

Info.cz.mi@hexagon.com