Svařovací robotické systémy a linky, svařovací zdroje

Optimální řešení pro svařování a řezání je doménou společnosti  CLOOS. Snažíme se uspokojit celosvětově rostoucí poptávku pro vysoce automatizovaných a inteligentních robotických systémech, které mají jednotlivé komponenty propojeny s řídicím systémem. Nabízíme řešení na míru a podporujeme tak zákazníky na cestě k bezobslužné výrobě. Naší největší devizou je 100 let osobního přístupu, aplikace novinek vycházejících ryze z vlastních zkušeností a testování a v neposlední řadě inovace prověřené výrobní praxí.


Místo EXPOZICE:

Vídeňská 352, 25250 Vestec


Prezentace ve dnech:

Nové datum bude doplněno. Možnost sjednání individuální schůzky a prezentace v sídle společnosti.


EXPONÁTY:

Qirox Micro Cell

Miniaturní robotická svařovací cela nenáročná na prostor je k dispozici v provedeních s pevným pultem nebo otočným, který nabízí větší flexibilitu při svařování. Micro Cell poskytne kompletní svařovací prvky pro Váš začátek v robotizaci.


Robot QIROX QRC 30/45/60 s brousící aplikací

Finální úpravy po svařování umí efektivně vyřešit nová aplikace pro broušení. Kompaktní řešení broušení pro obrábění, příp. přípravu povrchů, pro odstraňování otřepů/rozstřiku a broušení pomocí úhlových brusek.


RoboPlan – Zjednodušené offline programování pro efektivnější svařování ve výrobě

V systému Roboplan se vytvářejí rutiny svařování a přejezdové dráhy, jakož i rutiny senzorů pomocí 3D modelů a přenášejí se přímo do řízení robotu. To zvyšuje vytížení zařízení, optimalizuje výrobní proces a umožňuje flexibilnější svařování ve výrobě. Nové volitelné funkce ještě více zjednodušují offline programování. Produktivita svařování se tak zvýší na maximum.


QINEO NexT Motion Weld

Invertorový zdroj pro ruční a robotické svařování nejen tenkých materiálů velkou postupovou rychlostí. Součástí prezentace budou i praktické testy svařovacího zdroje.


KONTAKTY:

CLOOS PRAHA spol. s r.o., Vídeňská 352, 25250 Vestec

https://www.cloos.de/de-cz/

Pavlína Staňková Tel: +420 244 910 355

Email: stankova@cloos.cz